Kategorie
Raspberry Pi 0
Zabawki Edukacyjne 0
Pomoc i Serwis 0
Filtruj według
Producent
Regulamin sklepu
 
1.   Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.sklep.propox.com prowadzony jest przez "Propox Tomasz Ireneusz Nasiński" z siedzibą ul. Cytrynowa 4, Karczemki, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 958-127-12-47; REGON 192656094; i punktem sprzedaży /adres do korespondencji/ w Powodowo 12, 14-411 Powodowo; adres poczty elektronicznej: office@propox.com.
 
2.   Ceny zawarte na stronie www.lixfactory.com są cenami brutto w polskich złotych, zawierającymi podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki do klienta.
 
3.   Oferta internetowa sklepu nie jest ofertą handlową według przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych, lecz zaproszeniem do zawarcia umowy.
 
4.   Oferowane produkty mogą nieznacznie różnić się od produktów przedstawianych na stronie sklepu (kolor, odcień, itp.).
 
5.   Zamówienia mogą być składane przez każdą osobę fizyczną lub prawną, posiadającą zdolność do czynności prawnych i akceptującą Regulamin Internetowego sklepu u ewy.pl
 
6.   Realizacja zamówienia następuje po zarejestrowaniu konta internetowego i prawidłowym wypełnieniu formularza zamówienia, a następnie po potwierdzeniu zamówienia przez sklep.
 
7.   Internetowy www.lixfactory.com może wstrzymać realizację zamówienia (o czym niezwłocznie powiadomi Zamawiającego) w przypadku wystąpienia niezależnych od sklepu okoliczności uniemożliwiających realizację zamówienia.
 
8.   Zamówienia realizowane są pod warunkiem dostępności towaru w sklepie lub w magazynie dostawców. W przypadku niedostępności zamówionych towarów, klient podejmuje decyzję o przedłużonym okresie oczekiwania lub o anulowaniu części zamówienia. Wszystkie dostępne towary wysyłamy w pierwszym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia.
 
9.   Sprzedaż promocyjna obejmuje określoną liczbę towarów, a zamówienia realizowane są według daty wpływu do momentu wyczerpania zapasów. Internetowy sklep www.lixfactory.com zastrzega sobie również prawo do zmian cen towarów zawartych w ofercie (oraz przesyłek), a także do podejmowania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedażowych.
 
10.   Przesyłki wysyłane są: firmą kurierską, pocztą polską lub paczkomaty impost natomiast wybór i forma płatności (przedpłata na konto, pobranie) należy do Zamawiającego.
 
11.   Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. Nabywca może odebrać paczkę osobiście w siedzibie firmy po uprzednim powiadomieniu sklepu.
 
12.   Do każdego realizowanego zamówienia dołączany jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT.
 
13.   Złożenie zamówienia jest równoznaczne akceptacji Regulaminu Internetowego www.lixfactory.com, a także umieszczonego na stronie cennika towarów.
 
14.   Dane rejestracyjne klientów, zapisane w bazie w procesie zakupu są wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia.
 
15.   W przypadku zgłoszonego w trakcie rejestracji zainteresowania otrzymywaniem informacji wysyłanych drogą elektroniczną przez www.lixfactory.com użytkownicy mogą otrzymywać cykliczne lub okazyjne maile.
 
 
Sposoby płatności
 
1.   Sklep oferuje następujące formy płatności za zamówienie:
- przedpłata - płatność przelewem na konto sklepu,
- pobranie - płatność gotówką przy odbiorze zamówienia,
- odbiór osobisty - płatność na miejscu.
 
Przy zamówieniach, w których wybrano jako formę płatności przelew - realizacja zamówienia odbywa się w momencie pojawienia się należności na koncie sklepu.
 
2.   Konto bankowe sklepu:
Propox Tomasz Ireneusz Nasiński
 
Alior Bank S.A.
 
3.   Numer konta:
08 2490 0005 0000 4500 2079 7616

4.  Metody płatności: 
- PayU 
- Zwykły przelew bankowy
 
 
Wysyłka Towaru
 
1.   Wszystkie dostępne towary wysyłamy w pierwszym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia.
 
2.   Zamówienia realizowane są pod warunkiem dostępności towaru w sklepie lub w magazynie dostawców.
 
3.   W przypadku niedostępności zamówionych towarów, klient podejmuje decyzję o przedłużonym okresie oczekiwania lub o anulowaniu części zamówienia.
 
4.   Preferujemy trzy opcje wysyłki towaru: kurier, poczta polska i paczkomaty.

5.   Mozliwy jest odbiór osobisty towaru w siedzibie sklepu: 14-411 Powodowo, Powodowo 12
 

Reklamacje i Zwroty
 
1.   Wszystkie produkty oferowane w Internetowym sklepie lixfactory.com są objęte gwarancją producenta. 
 
2.   Reklamacji i zwrotów dokonujemy na adres: Propox Tomasz Ireneusz Nasiński, Powodowo 12, 14-411 Powodowo,
3.   Gwarancja i prawo do zwrotów nie przysługuje w przypadku mechanicznego, chemicznego lub termicznego uszkodzenia towarów. 

4. Wszystkie wysyłane przez Sprzedawcę towary są nowe, oryginalnie zapakowane w nie pogniecionych (nie uszkodzonych) opakowaniach. Przy odbiorze w obecności kuriera należy SPRAWDZIĆ dokładnie stan i zawartość przesyłki. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona lub niezgodna z zamówieniem należy SPISAĆ PROTOKÓŁ SZKODY w obecności kuriera. Sprzedawca nie odpowiada za uszkodzenia powstałe podczas transportu. Jeśli uszkodzenie zostanie stwierdzone po odjeździe kuriera, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą kurierską w celu spisania protokołu szkody.
 
5.   W przypadku reklamacji należy powiadomić sklep drogą pisemną o chęci reklamowania towaru, opisać wadę i przesłać zdjęcia wady. Towar jest  odsyłany na koszt kupującego. Po wstępnym przyjęciu reklamacji w uzgodnionym terminie należy odesłać do sklepu reklamowany towar, dołączyć dowód zakupu i formularz reklamacyjny załączony poniżej do pobrania. 
 
5.   Możliwa jest również wymiana towaru po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedającym. W takim przypadku prosimy odesłać towar na nasz adres do wysyłki. Odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne metki i opakowanie. Towar jest  odsyłany na koszt kupującego. Należy dołączyć kartkę z adresem do wysyłki, opisem na co ma być wymieniony. Należy podać sposób zapłaty za przesyłkę do kupującego. W przypadku braku wysyłamy paczką zwykłą pobraniową na koszt kupującego.
 
6. Zwrot towarów jest możliwy w ciągu 14 dni od dnia zakupu, po uprzednim poinformowaniu sklepu o chęci zwrotu. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne metki i opakowanie. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu i formularz odstąpienia od umowy oraz numer konta bankowego na które należy przelać zwrot należności. Koszty zwrotu towaru ponosi Zwracający. Uwaga nie odbieramy przesyłek pobraniowych. Towar niespełniający powyższych warunków zostanie odesłany bez powiadomienia na koszt kupującego. 
 
 
 

Firma czynna do Państwa dyspozyzcji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00