Filtruj według
Producent
Towar dnia

Drukarka 3D PRUSA i4 2018 i3 GW RepRap INSTRUKCJA PL

Usługi
 
 
Kilka zdań o nas

LIXFACTORY jest częścią rodziny PROPOX GROUP, firmą, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania CAD, drukowania 3D, skanowania 3D i konstruowania urządzeń drukujących. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy, którego sami jesteśmy konstruktorami, co daje Nam ogromną przewagę nad innymi, gdyż wiemy dokładnie jak działa każda z Naszych maszyn. To głównie dlatego możesz Nam spokojnie zaufać. Do każdego z Naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, a Nasze projekty są dokładne i produkty końcowe estetycznie obrobione. Wszystko po to, by ostateczny efekt był jeszcze bardziej zachwycający.
Projektowanie CAD

Wykonywane przez nas projekty powstają przy użyciu oprogramowania Sketchup, SolidWorks oraz Autodesk Inventor. Nasi specjaliści są ekspertami w dziedzinie projektowania 3D.Bogate doświadczenie z obsługi tych programów pozwala nam podejmować zlecenia z zakresu projektowania druku przestrzennego. Wykonujemy zarówno modele jak i dokumentację według życzeń klientów.

Jeżeli chcesz wycenić swój projekt wystarczy, że za pomocą formularza kontaktowego (w budowie, prosimy o kontakt mailowy) wyślesz plik w odpowiednim formacie i wypełnisz wszystkie pola. My skontaktujemy się z Tobą w ciągu 8h.
Drukowanie 3D

Drukujemy w dobrze znanej technologii FDM! Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów, co sprawia, że nasze wydruki są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Obsługujemy formaty plików: STL, OBJ, SKP i wiele innych. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i zaplecze do wykonywania zaawansowanej obróbki wydruków 3D. Stosujemy następujące metody: szlifowanie z zachowaniem tolerancji wymiarowych, chemiczne wygładzanie powierzchni, malowanie i lakierowanie, kąpiele w żywicach, frezowanie, toczenie, wiercenie, gwintowanie, klejenie i spajanie wydruków 3D

Za pomocą przycisku "WYŚLIJ PLIK" (w budowie, prosimy o kontakt mailowy) załaduj swój projekt, dodaj opis, dane kontaktowe i wyślij go do nas, a my w ciągu 8h odpowiemy na Twoje zapytanie i wycenimy realizację projektu.
Drukarka na zlecenie

Konstruujemy drukarki 3D - to pewnie wiesz, lecz czy wiesz, że możemy zaprojektować drukarkę specjalnie pod Twoje zamówienie? Jeśli potrzebujesz większego pola roboczego, niż jest ono w dostępnych konstrukcjach, większej ilości extruderów, bądź innego rodzaju tworzywa konstrukcyjnego, wystarczy, że się z Nami skontaktujesz. Powiesz Nam czego oczekujesz od urządzenia i do czego jest Ci ono potrzebne, a My stworzymy specyfikację specjalnie pod Twoje preferencje, by w końcowym etapie stworzyć pełną konstrukcję.